PERGOLA

PERGOTECH dış mekan pergolaları ; özellikle güney Avrupa’nın ve dünyanın en eski güneşten korunma yapılarından esinlenerek tasarlanmış yeni nesil ve donanımlı sistemleridir. Bir yapıya, duvarına direkt entegre edilmiş yahut zemine fixlenmiş ,kendi kendine otomatik kontrol edilen pergolalardır .Bir bahçede, havuz veya deniz kenarında, terasda, restoranda, sosyal tesislerde,otel vb insanların bulunduğu yaşadığı dinlendiği sayısız alanda kullanılabilir.

Bir yapının uyumlu bir parçası olarak ufkun doğrusallığı ile uygulanan ülke ve bölgenin hava şartlarına göre eğimin değiştiği ancak mutlaka eğimin olduğu geri çekilebilir pergolalar.

Toz boyalı alüminyumdan oluşan yapı sağlam ve dayanıklıdır, blackout teknolojiye sahip özel PVC kumaşa entegre yatay profiller alüminyumdur hem mukavemetin artmasını hem de sistemin ray üzerinde hareket edebilmesini sağlarken mekanda ki aydınlatmayı da sağlayan düzeneğe sahiptir. Pergotech’in tüm pergola sistemleri,farklı boyutlardaki alanlarda uygulama için özelleştirilebilir ,projeye özel destekler ve sonsuz renk alternatifleri ile tek modüllü ve çok modüllü çözümler mevcuttur.