HAKKIMIZDA

Mevsimlerden bağımsız tüm yıl kullanılabilir dış alanlar yaratmak için çözümler üretiyoruz.

Böylece her insan açık alanlara zamana bağlı kalmadan erişebilir ; kullanıcıya özel ,fonksiyonel ve konforlu alanlarda özgürce keyifli zaman geçirebilir.

Tüm enerjimiz; entelektüel sermayemiz ,uluslararası ağımız ve profesyonel ekiplerimiz ile bioklimatik pergolalar, hareketli pergolalar, tenteler, cam sistemleri gibi birçok yeni nesil hareketli yapı sistemi tasarlıyor ve üretiyoruz. Pergotech imzalı ürünleri tüm dünyaya ihraç ediyoruz.

Cam kapılar, alternatif dikey sistemler ,aydınlatma seçenekleri, ısıtıcılar gibi bir dizi farklı ürün ve aksesuar ile ana ürün gruplarını destekliyoruz.

Sırrımız; 46 yıldır müşterilerimizi dinlemek , ihtiyaçları doğru tespit etmek , ekibimizin uzmanlığı ve yetenekleri ile taleplere odaklanmak. Müşterilerimizin geri bildirimleri ve becerilerimizi birleştirerek en iyisini sunmak...

Sektörünün duayeni Altun Tente Sanayi ve Limited Şirketi''nin markasıdır.

Enjoy your space !

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir konforlu alanlar yaratarak tüm dünyada insanların hayatına dokunmak ve kolaylaştırmak istiyoruz…
Bireysel ve ticari alanlardan maksimum fayda sağlaması , anın tadının çıkarılması için dış mekan çözümleri ve güneş koruma ürünleri ile müşterilerimizin heyecan verici alanların güzelliğini yaşamasını sağlamasında referans olmak istiyoruz .Bu tutkumuz ile gelişmeye ,üretmeye devam ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin istekleri için birbirinden farklı projelere çözüm üretmeyi seviyoruz.
Hem yenilikçi hem de güvenli dış mekan çözümleri yaratmak hepsinden en önemlisi müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak fayda yaratmak …Tasarımı teknoloji ile birleştiriyoruz.
İnsanlara, etik değerlere ,çözüm ortaklığının değerine inanarak projeler inşa ediyoruz.
Pergotech markası ;bize inananlar ,profesyonel çalışanları ile yayılan bir ağ…

KİLOMETRE TAŞLARI

1978
1978

Güneş Tente olarak kurulup sektörde yerini aldı.

1980
1980

Marka değişikliğine gidip ALTUN TENTE olarak faaliyetlerini sürdürmeye karar verdi.

1994
1994 - 1998

1994-1998 ALTUN TENTE Romanya şubesi belirtilen yıllar arasında hizmet verdi.

2008
2008

ALTUN TENTE Limited Şirket yapısına geçti ve faaliyetleri ivme kazanarak devam etti.

2009
2009

İlk Pergola sistemlerini piyasaya sürdü .Pazarda yaygın ve marka bilinirliği oturdu,ürün yelpazesi genişledi.

2010
2010

Otomatik mimari sistemlerini PERGOTECH markası adı altında topladı ve pazara yeni bir marka kazandırdı.

2015
2015

Şirket kurumsal yapıya geçti,kurumsal kimlik ve marka yenilenmesi yapıldı.Pazarlama ve ARGE faaliyetleri hız kazandı.

2017
2017

PERGOTECH markası ,tüm dünyada temsil edilmeye başlandı.Bayilik ağı genişledi. İstanbul Çekmeköy'de fabrikada üretme geçildi.

2021
2021

PERGOTECH global pazarda bilinir ve yaygın bir marka haline geldi.Dünya'nın heryerine geniş ürün yelpazesi ve yaygın satış politikası ile proje üreterek hizmet veriyor.Aynı zamanda ARGE faaliyetlerini,kurumunu ve hizmetini geliştirmeye devam ediyor.

ETİKLİK

ETİKLİK

Pergotech için herhangi bir kişiye sadakat ,güvenilirlik ,gizlilik ,adalet şirketin özüdür. Etiklik; Şirketin değerlerini, kurallarını taahhütleri ve etik yükümlülüklerini belirler ve kurumsal faaliyetlerin ana hatlarını sağlar.

GELİŞİM

GELİŞİM

Sürekli gelişmek Pergotech için durmayan heyecan verici bir yolculuk. Fikirleri, yöntemleri, ürünleri ,hizmeti sürekli olarak yeniden tanımlıyoruz ve geliştiriyoruz. Değişim akışında olan sürekli yeniden tanımlama ve gelişim arayışı bizi teşvik eden itici bir kuvvettir. Hedefimiz her alanda sürekli gelişmektir.

MÜŞTERİ-PROJE ODAKLILIK

MÜŞTERİ-PROJE ODAKLILIK

Ürünlerimiz onları kullanacak insanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ,hayat ve mekanlarını daha konforlu yaşayacakları sekilde yeni mekanlar yaratarak projelendirir ve tasarlarız. Müşterilerimiz ile proje ve sonrası tüm aşamalarda ilgilenir ve takip ederiz. Satış sonrası hizmetlerde de bölge bayilerimiz ,temsilcilerimiz ve ekibimiz ile hızlı iletişim kuruyor hızlı çözüm üretiyoruz.Ulaşılabilir olmak kurum kültürümüzde büyük önem taşımaktadır.

ORTAKLIK

ORTAKLIK

Çözüm ortaklarımız ve bayilerimiz daha iyi iş yaratmanın anahtarıdır. Bayilerimiz ve tedarikçilerimizin temelinde karşılıklı anlayış ve temel değerlerin paylaşılması yatmaktadır. İlişkimiz şeffaflığa ve kendimizin en iyi versiyonu olma kararlılığına dayanmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Pergotech ürünleri doğal enerji kaynaklarının efektif ve daha fazla kullanılmasına olanak vererek daha az enerji tüketimi sağlar. Sürdürülebilir ürünlerimiz çevre dostudur.